LumiBoost výhodný balík

Ročné obdobia prichádzajú a odchádzajú, ale žiarivosť vašej pleti – tá môže s vami zostať po celý rok!

Zoznámte sa s LumiBoost: spojením dvoch ocenených kozmetických prístrojov – ageLOC LumiSpa a ageLOC Boost. Systém ageLOC LumiSpa je všestranný prístroj, ktorý nielen čistí, ale aj podporuje žiarivú a mladistvo vyzerajúcu pokožku. Po 12 týždňoch používania bude vaša pleť viditeľne 2x čistejšia* a o 62 % žiarivejšia!* ageLOC Boost je vrcholný systém na rozžiarenie pleti – zanecháva vašu pokožku o 90 % pružnejšiu**, o 103 % plnšiu** a o 104 % pevnejšiu.** Ušetrite 17 % na každej zakúpenej sade!

€405
Dostupnosť: Skladom
Kód: 163
LumiBoost výhodný balík
ageloc boost system lumispa model picture 600x449 f99fa49
Novinka
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

V tejto sade nájdete:

1x kozmetický prístroj ageLOC LumiSpa

1x čistiaci prípravok ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser – normálna až zmiešanú pleť

1x prístroj ageLOC Boost

1x ageLOC Boost Activating Serum

 

* Výsledky sú založené na 12-týždňovej štúdii spotrebiteľského používania in vivo so 150 účastníčkami s rôznymi typmi pleti. Výsledky uvedené vyššie zodpovedajú účastníkom s normálnou až zmiešanou pleťou. Títo účastníci boli požiadaní, aby používali prístroj ageLOC LumiSpa so silikónovou hlavicou – normálnou a produktom ageLOC LumiSpa Activating Cleanser – normálna až kombinovaná pokožka namiesto svojho bežného čistiaceho prípravku na tvár ráno a večer.

** Výsledky získané z odborného posúdenia tretej strany na základe 12-týždňovej randomizovanej zaslepenej štúdie spotrebiteľského používania „in vivo“, ktorá bola vykonaná na 32 účastníčkach vo veku od 25 do 40 rokov, ktoré systém ageLOC Boost (prístroj ageLOC Boost a ageLOC Boost Activating Serum) používali raz za deň počas 12 týždňov.