Antiplaková zubná pasta

Čistenie zubov dvakrát denne môže pôsobiť ako pekná rutina, ale nie je to tak, ak pri tom používate AP 24 Anti-Plaque Fluoride Toothpaste. Tento obľúbený produkt Nu Skin pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu tak, že pri čistení odstraňuje plak a iné nečistoty. Jeho jemné zloženie osviežuje dych vďaka jemnej vôni vanilky a mäty a zanechá Vám pocit sviežich úst a čistých zubov, ktorý potrvá celý deň.

Netto hmotnosť110 g

€11
Dostupnosť: Skladom
Kód: 228
Antiplaková zubná pasta
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Výhody

  • Odstraňuje zubný plak počas čistenia.
  • Zanecháva trvalý pocit čistoty a čerstvo umytých zubov.
  • Jemná k zubom a šetrná k ďasnám.
  • Pomáha uvoľňovať a odstraňovať zvyšky jedla.
  • Osviežujúca príchuť vanilky a mäty.

Používanie

Čistite si zuby dôkladne najmenej dvakrát denne alebo ešte lepšie po každom jedle, ak máte dostatok času, pokiaľ to nie je stanovené inak zubným alebo všeobecným lekárom. Pre deti mladšie ako 6 rokov: použite množstvo zubnej pasty o veľkosti hrášku a dohliadajte na zvyky detí pri čistení zubov, aby sa obmedzilo prehĺtaniu.
Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 6 rokov: v prípade príjmu fluoridu z iných zdrojov sa poraďte so zubárom alebo všeobecným lekárom. Tento produkt obsahuje monofluórofosforečnan sodný.

Kľúčové zložky:

  • Zmes AP 24 – jedinečná kombinácia dimetikónu a čistiacich prípravkov zaistí čistotu vo vašich ústach a hladký povrch zubov vďaka odstráneniu plaku a nečistôt z ich povrchu aj z ostatných tkanív v ústnej dutine.
  • Fosforečnan vápenatý – jemná abrazívna látka, ktorá šetrne uvoľňuje a odstraňuje zvyšky jedla.
  • Príchuť vanilky a mäty – dynamická chuť vanilky a mäty prináša čistý a osviežujúci pocit.

Zloženie:

Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua, Sorbitol, Glycerin, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Dimethicone, Poloxamer 338, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, BHT, Aroma, Sodium Saccharin, CI 77891, Limonene.