O mne

IMG_7700Som veľmi spokojná“, „Zatiaľ ma ani jeden produkt nesklamal“, „Tak ako ste povedali, také mám s tým výsledky“, „Ďakujem, že ste mi povedali ako správne používať“.....

Takéto pozitívne vety od vás dostávam už od roku 2018, kedy začala moja cesta s Nu Skin. Táto spoločnosť je na trhu už od roku 1984. Nu Skin je globálna spoločnosť v oblasti krásy a wellness, ktorá pomáha ľuďom vyzerať, cítiť sa a žiť v najlepšej forme pomocou produktov, ktoré kombinujú to najlepšie z vedy, technológie a prírody. K tomu patrí aj rada ocenených kozmetických prístrojov, ktoré vyhrávajú každý rok ocenenia v Beauty prístrojoch na domáce použitie. 

Dôvod prečo som si našla to najlepšie z najlepších je, keď som mala 28 rokov a nepoužívala som žiadne krémy ani micelárne vody. Povedala som si, že keď chcem byť dlho mladá a krásna musím sa o seba začať kvalitne starať. A natrafila som na kvalitnú kozmetiku, ktorá bola na trhu už nejaký ten piatok :D a postupne som o nej zisťovala všetko potrebné, čo ma presvedčilo, že ona je „tá pravá“.  Postupne som vyskúšala takmer všetky produkty, vďaka čomu mám bohaté skúsenosti a viem kvalitne poradiť svojim zákazníčkam. 

Preto neváhajte a obráťte sa na mňa. Som tu pre vás, rada s vami skonzultujem problémy pleti, tela a vlasov. 

Ďakujem za možnosť spolupracovať s vami a s Nu Skin.