Bieliaca antiplaková zubná pasta AP24

Silné sebavedomie a lepší pocit začína žiarivým úsmevom. Preto vám prinášame bieliacu zubnú pastu, ktorá vám pomôže zuby vybieliť, ale rovnako bojuje proti zubnému kazu a tvorbe zubného plaku. Pri jej používaní stačí menšie množstvo vďaka jej účinnosti. Poteší vás tiež jemné zloženie s vanilkou a mätou, ktoré osvieži dych pre dlhotrvajúci pocit čistoty.

Zbavte sa zafarbeniu kvôli rôznym potravinám, tabaku či nápojom a vyskúšajte našu pastu, kde výsledok uvidíte už po pár použitiach.

Zistiť viac o produkte

€13
Dostupnosť: Skladom
Kód: 52
Bieliaca antiplaková zubná pasta AP24
Snímka obrazovky 2023 11 11 o 13.51.03
Tip
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Trápia vás škvrny a žlté sfarbenia na zuboch?

Vyskúšajte pastu, ktorá účinne vybieli zafarbenia zo zubnej skloviny spôsobené potravinami, nápojmi a fajčením. 

Táto bieliaca antiplaková pasta zosvetľuje zuby, pomáha predchádzať zubnému kazu a bojuje proti tvorbe zubného plaku. 
Ak sú vaše zuby zafarbené, stmavnuté alebo znečistené rôznymi potravinami, tabakom alebo nápojmi, zubná pasta Nuskin odstráni tieto škvrny a vašim zubom vráti ich prirodzenú farbu.


Výhody:

✅ Zosvetľuje zuby prostredníctvom kombinácie troch zložiek
✅ 
Zanecháva v ústach dlhotrvajúci pocit hladkosti a čistoty
✅ 
Bojuje s plakom a zubným kazom
✅ 
Osviežujúca príchuť vanilky a mäty
✅ 
Potrebné len menšie množstvo pasty

Výsledky: 

 
Kľúčové zložky:

  • Vlastná zmes hydratovaného silikagélu a hliníka (oxidu hlinitého) – jedinečná kombinácia, ktorá leští a čistí zuby bez toho, aby narúšala sklovinu.
  • Zmes AP 24 – patentovaná zložka dimetikón, ktorá bojuje proti zubnému plaku, a povrchovo aktívne látky, ktoré dokážu pevne obaliť zub a zabezpečiť dlhší pocit hladkých zubov a sviežeho dychu.
  • Monofluórofosfát sodný – pomáha chrániť pred zubným plakom.
  • Príchuť vanilky a mäty – dynamická chuť vanilky a mäty prináša čistý a osviežujúci pocit.

Recenzie od zákazníkov:


,,Túto pastu používam už 5 rokov pretože je najlepšia! Nie len že zuby vybieli, ale mám ich celý deň bez povlaku! Určite odporúčam!" 
Miriam


,,Vždy keď nemám túto pastu doma a musím používať bežne dostupné pasty z obchodov, tak sa neviem dočkať kedy mi konečne príde táto pasta a môžem tú z obchodu vyhodiť, lebo hneď cítim rozdiel na zuboch čo sa týka plaku a hladkosti. Tejto paste sa žiadna nevyrovná!" 
Anna
,,Pasta je top! Vždy si kupujem naraz 3ks, aby som mala do zásoby a aby sa nestalo, že ju doma nebudeme mať!" 
Adriana

Zloženie:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Tetrasodium Pyrophosphate, PEG-12, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Dimethicone, Poloxamer 338, Poloxamer 407, Cellulose Gum, Sodium Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Oxide, Flavor, BHT, CI 77891, Limonene.

Používanie:

Čistite si zuby dôkladne najmenej dvakrát denne alebo ešte lepšie po každom jedle, ak máte dostatok času, pokiaľ to nie je stanovené inak zubným alebo všeobecným lekárom. Pre deti mladšie ako 6 rokov: použite množstvo zubnej pasty o veľkosti hrášku a dohliadajte na zvyky detí pri čistení zubov, aby sa obmedzilo prehĺtanie. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 6 rokov: v prípade príjmu fluoridu z iných zdrojov sa poraďte so zubárom alebo všeobecným lekárom.