Géliky ku galvanickej žehličke na tvár

VEĽKOSŤ4 AMPULKY PRÍPRAVNÉHO GÉLU  A 4 AMPULKY OŠETRUJÚCEHO GÉLU; 4 ML NA AMPULKU

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels sa používajú spolu s prístrojom ageLOC Galvanic Spa od spoločnosti Nu Skin a prinášajú vám zážitok ako z kúpeľov, ktorý spevňuje a napína vašu pleť a zároveň odstraňuje nečistoty a viditeľne redukuje línie a vrásky. Naše zložky ageLOC sa zameriavajú na viditeľné príznaky starnutia pokožky a pomáhajú odhaliť váš mladistvý vzhľad.

štandardná cena: €69 –20 % €55
Dostupnosť: Skladom
Kód: 172
Géliky ku galvanickej žehličke na tvár
ageloc galvanic spa facial gels product picture 600x400 bf06395
Akcia
€69 –20 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Vyžaduje si to len jednoduchý dvojkrokový proces, ktorý funguje podobne ako súprava magnetov.  Pomocou záporného galvanického prúdu váš prístroj odpudzuje negatívne nabitý predošetrujúci gél, čím ho „vtláča“ do vašej epidermy, kde upokojuje a upravuje pleť, viaže sa na nečistoty a pripravuje sa na pozitívne nabitý ošetrujúci gél, ktorý nasleduje po ňom. 

Používaním kladného náboja počas ošetrovacieho kroku váš prístroj vyťahuje negatívne nabité nečistoty, na ktoré sa zameral počas prípravného kroku, zatiaľ čo naše zložky ageLOC sa vstrebávajú do pleti. 

Prečo si ho zamilujete?

47 % zlepšenie ochabnutej pokožky po 4 týždňoch

48 % zlepšenie elasticity pokožky po 4 týždňoch

O 47 % pevnejšia pokožka po 4 týždňoch

Prečo by som ho mala používať?

Predošetrujúci gél s prístrojom ageLOC Galvanic Spa:

• Viaže sa na nečistoty a čistí póry.

• Výťažky z nechtíka (výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho) a morskej riasy laminaria (extrakt Macrocystis pyrifera) upokojujú a ošetrujú pleť.

• Rozpúšťa a skvapalňuje nadbytočné oleje na tvári.

Ošetrujúci gél s prístrojom ageLOC Galvanic Spa:

• Zložky ageLOC sa zameriavajú na základné zdroje starnutia tak, aby sa zachoval mladistvý vzhľad a redukovali sa známky starnutia.

• Odstraňuje nečistoty naviazané počas prípravného kroku. 

• Zvyšuje hydratáciu pleti a zanecháva ju jemnú na dotyk, čistú a osvieženú. 

• Činidlá na ošetrenie pleti, ako je arginín, výťažok z jazmínu a olej z kvetov ruže damašskej, oživujú a povzbudzujú unavenú a namáhanú pokožku.

• Výťažok zo zeleného čaju pomáha bojovať proti negatívnym vplyvom oxidačného stresu spôsobeného stresovými faktormi z prostredia.

• Výťažok z Jania rubens  pomáha znižovať viditeľné línie a vrásky a zlepšuje hladkosť pleti.

 

Obidva gély spolu s prístrojom ageLOC Galvanic Spa:

• Pomáhajú viditeľne redukovať línie a vrásky a odhaľujú pevnejší, zdvihnutejší, kontúrovaný a žiarivý vzhľad už za päť minút.

• Revitalizujú vzhľad pleti, pričom viditeľné výsledky si všimnú aj ostatní – a stačí na to niekoľko päťminútových ošetrení každý týždeň.

• Starajú sa o zlepšenie prirodzenej živosti pleti prostredníctvom odstránenia nečistôt.

• Galvanický prúd podporuje prísun prospešných zložiek do epidermy.

Ako ho použijem?

Túto procedúru vykonávajte dva až trikrát týždenne na dosiahnutie viditeľne revitalizačných a osviežujúcich výsledkov.

Príprava: Začnite použitím čistiaceho prípravku Nu Skin podľa vlastného výberu. K prístroju ageLOC Galvanic Spa pripevnite nadstavec na tvár Face Conductor ageLOC.


PRVÝ KROK
Rovnomerne naneste celý obsah jednej ampulky gélu predošetrujúceho gélu na celú oblasť tváre a krku, pričom sa vyhnite očiam, očným viečkam a perám. 

DRUHÝ KROK
Stláčajte tlačidlo voľby, až kým sa na displeji nerozsvieti číslo 1 (2 minúty).

TRETÍ KROK
Ruky si dôkladne namočte sprejom s kyselinou hyaluronovou alebo vodou. Prístroj držte vlhkou rukou tak, že sa vzadu dotýkate chrómovej platničky, a pomaly začnite kĺzať hlavicou nadstavca po pokožke. Dbajte na to, aby ste sa vyhli citlivým oblastiam, ako sú oči, očné viečka a pery.

ŠTVRTÝ KROK
Na konci procesu použitia galvanického prístroja vydá prístroj dlhé pípnutie nasledované dvoma krátkymi pípnutiami a automaticky sa vypne. Z tváre a prístroja vlhkým uterákom zotrite zvyšný gél.

PIATY KROK
Celý proces opakujte s ošetrujúcim gélom a výberom čísla kroku 2 (3 minúty) na vašom prístroji.

Zložky

Prípravný predošetrujúci gél:
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Potassium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Ošetrujúci gél s technológiou ageLOC:
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Arginine, Adenosine, Oryza Sativa Extract, Jania Rubens Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sorbic Acid.