Kolagén Beauty Focus+

 
Kolagén vyvíjaný poprednými vedcami až 6 rokov? 
Znie to veľmi zaujímavo! Ide o inovatívny výživový doplnok s kolagénom, extraktom z pšeničného oleja a luteínom, ktoré spolu poskytujú anti-agingové benefity. Je super, že táto veda o kráse je dostupná v jednoduchom výživovom doplnku pre každodenné užívanie. S radosťou vám môžem povedať, že ste na správnej ceste k žiarivej a mladistvo vyzerajúcej pokožke!
Netto hmotnosť: 97 g/škatuľa
€75
Dostupnosť: Skladom
Kód: 127
Kolagén Beauty Focus+
beauty focus collagen plus glass with open sachet product picture 600x800 7bd745f
Novinka
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prečo si ich zamilujete?

Účinky Beauty Focus Collagen+ pri každodennom užívaní:

Pomáha udržiavať pružnosť pleti.

Má pozitívny vplyv na žiarivosť pleti.

Pomáha udržiavať zdravú štruktúru pleti.

17 % redukcia hĺbky vrások okolo očí po 8 týždňoch.

Je klinicky preukázané, že prispieva k výhodám systému na starostlivosť o pleť LumiSpa (žiarivosť pleti, textúra a celkový vzhľad).

IMG_7295

Ako sa používa?

Zmiešajte obsah jedného vrecúška so 100 ml vody. Skonzumujte v priebehu prvých pár minút od zmiešania. Užívajte raz denne.

 

Kľúčové zložky

Kolagénny hydrolyzát: Nu Skin Collagen je počas hydrolýzy u nášho dodávateľa pod špecifickou kontrolou s cieľom dosiahnuť správny peptidový profil kolagénu alebo tzv. peptidový „odtlačok prsta“, ako je opísané v klinických štúdiách uskutočnených na ľuďoch, ktoré preukazujú vizuálne zlepšenie znakov pleti.

Výťažok z pšeničného oleja: Získaný z nutričných zásob zistených v pšenici, ktorá je odpradávna ústrednou plodinou v histórii ľudstva. Extrakt z pšeničného oleja je rastlinným zdrojom ceramidov, čo je trieda lipidov známa tým, že prispieva k nádhernemu vzhľadu pleti.

Luteín: Luteín sa získava z kvetov nechtíka, ktorý má okvetné lístky oranžovej farby – farby slnka, ktorá sa prenáša aj do zafarbenia prípravku Beauty Focus Collagen+.

Zloženie

Kolagénny hydrolyzát 2 500 mg/vrecko, zvýrazňovač chuti: kyselina citrónová, prírodná aróma, luteín 5 mg/vrecúško, extrakt z pšeničného oleja (Triticum aestivum L.) (glutén) 70 mg/vrecúško, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie, protihrudkovacia látka: oxid kremičitý, farbivo: karotény.

Rady pre alergikov: Alergény sú uvedené hrubým písmom. Môže obsahovať ryby, mlieko, sóju, zeler, horčicu a oxid siričitý a siričitany.

Množstvo v jednej porcii (1 vrecko):

Kolagénny hydrolyzát: 2 500 mg
Extrakt z pšeničného oleja (obsahujúci ceramidy): 70 mg
Luteín (z extraktu z kvetu nechtíka): 5 mg