Korektor na vrásky

Veľkosť 30ml

Káždá vráska má svoj príbeh - jedinečný príbeh o každom mračení, úsmeve a smiechu. Ako starneme, tieto príbehy sú pre okolie viac viditeľné a čitateľné. Line korektor sa zameriava na viditeľné známky starnutia pleti, pomáha zjemňovať vzhľad jemných vrások okolo vašich úst, očí a v oblasti čela, vďaka čomu vrásky a príbehy s nimi spojené, nebudú až také čitateľné.

štandardná cena: €67 –17 % €55
Dostupnosť: Skladom
Kód: 175
Korektor na vrásky
nu skin tru face line corrector product image (3) 600x800 7bd745f
Akcia
€67 –17 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete?

Klinické výsledky po 8 týždňoch

 

Subjekty zaregistrovali 25 % zlepšenie na mimických vráskach okolo úst.

Subjekty zaregistrovali 27 % zlepšenie na vráskach okolo očí.

90 % malo mladšie vyzerajúcu pleť.

Vzhľad jemných vrások sa zlepšil dvakrát rýchlejšie pri použití s prístrojom Galvanic Spa.

Použitie

Začnite použitím čistiaceho prostriedku a tonika Nu Skin podľa vlastného výberu. Aplikujte ráno aj večer na línie v okolí očí, úst a v oblasti čela. Následne použite hydratačný krém Nu Skin podľa vlastného výberu.

Optimálne výsledky dosiahnete používaním produktu Tru Face Line Corrector s prístrojom ageLOC Galvanic Spa:

K prístroju pripojte nadstavec na ťažko dostupné miesta Focus Area Conductor.

1. krok: Naneste prípravok Tru Face Line Corrector na línie a vrásky, na ktoré sa chcete zamerať. Naneste naraz len na jednu z týchto oblastí. Dbajte na to, aby ste na povrchu pokožky nechali tenkú vrstvu produktu.

2. krok: Stláčajte tlačidlo voľby, kým sa na displeji nerozsvieti číslo 3. Tento proces bude trvať 5 minút.

Tip od profesionálov: Ak sa zameriavate na viacero oblastí, päť minút môžete využiť na viac než jednu oblasť. Malé oblasti zvyčajne nevyžadujú viac než minútu či dve.

3. krok: Ruky si dôkladne namočte prípravkom NaPCA Moisture Mist alebo vodou. Prístroj držte navlhčenou rukou tak, že sa vzadu dotýkate chrómovej platničky, a pomaly začnite kĺzať hlavicou nadstavca po pokožke.

Dávajte pozor, aby ste sa vyhli citlivým oblastiam, ako sú oči, očné viečka a pery.

Prístroj automaticky zapípa raz, dvakrát alebo trikrát, aby oznámil, že sa automaticky prispôsobil vašej pokožke.

Potom začína samotné použitie galvanického prístroja, ktorý bude pípať každých 10 sekúnd, aby oznámil, že je zapnutý a pracuje, a potom každých 5 sekúnd, keď bude proces použitia prístroja takmer dokončený.

4. krok: Na konci procesu použitia galvanického prístroja vydá prístroj dlhé pípnutie nasledované dvoma krátkymi pípnutiami a automaticky sa vypne. Opakujte 1. až 3. krok pre každú oblasť zamerania. Po dokončení všetkých krokov prístroja vždy votrite zostávajúci produkt do pokožky a zvyšný produkt z prístroja zotrite vlhkým uterákom.

Výhody

 

  • Zameriava sa na viditeľné známky mechanického starnutia pleti.
  • Redukuje výskyt jemných línií a vrások v okolí úst a čela.
  • Vyhladzuje a redukuje vzhľad vrások okolo očí.

Zloženie

  • Jedinečná zmes peptidov a výťažku z pupočníka ázijského (Centella Asiatica)  -   pomáha znižovať vzhľad jemných línií a vrások.
  • Glycerín a výťažok z sladkých mandlí -  prispievajú k viditeľnému vyhladeniu a zjemneniu pokožky.

Zloženie: Aqua, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Glycerin, Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Stearyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cyclohexasiloxane, Methyl Glucose Sesquistearate, Caprylyl Glycol, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Isohexadecane, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea Extract, Ethylhexylglycerin, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Carbomer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Polyacrylate, Polysorbate 80, Polysorbate 20, Sorbitan Oleate, Octadecene, Disodium EDTA, Citric Acid, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.