Sérum s kyselinou hyaluronovou

VEĽKOSŤ30 ML

Pumpička Nutricentials Pumps Hyaluronic Acid + B5 obsahuje náš bioadaptívny rastlinný komplex, zvyšuje odolnosť pleti a pomáha ju chrániť pred negatívnymi účinkami stresových faktorov z okolia, ako je znečistenie a oxidačný stres.. Vďaka hlboko hydratujúcemu, špeciálne navrhnutému koktailu s kyselinou hyalurónovou a vitamínom B5 (panthenol) dokáže toto koncentrované sérum doplniť vašu každodennú starostlivosť o pleť o úžasnú dávku hydratácie.

 Nekomedogénne  Vhodný pre všetky typy pleti

 

štandardná cena: €54 –16 % €45
Dostupnosť: Skladom
Kód: 198
Sérum s kyselinou hyaluronovou
nutricentials product images pumps 2023 (10) 600x600 bc87582
Novinka
€54 –16 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete?

V nezávislej štúdii si osoby používajúce pumpičku Nutricentials Pumps Hyaluronic Acid + B5 všimli nasledujúce zlepšenia svojej pleti už po jednom použití:

+150 % hydratácie po jednej hodine* a +100 % hydratácie po 12 hodinách*
Nepretržitá hydratácia počas až 24 hodín*

Prečo by som ho mal/-a používať?

  • Pomáha vašej pleti zvýšiť schopnosť prispôsobiť sa jedinečnému a neustále sa meniacemu prostrediu.
  • Hydratuje pleť a pomáha jej získať hladší vzhľad a pocit na dotyk.
  • Pomáha vyživiť a zmäkčiť pleť.
  • Pomáha chrániť prd poškodením a predčasným starnutím vplyvom vonkajších stresových faktorov.

Ako sa používa?

Každé ráno a večer naneste 2 – 3 kvapky na tvár po čistení a tonizácii. Pokračujte obľúbeným sérom a hydratačným prípravkom.

AKO NANÁŠAŤ PRODUKTY V SPRÁVNOM PORADÍ

Vyberte si jeden alebo všetky tri Pumps – podľa potrieb vašej pleti. Odporúčame najskôr použiť produkt Pumps zameraný na najdôležitejšiu oblasť starostlivosti o pleť a potom nanášať ďalšie produkty z radu Pumps alebo Celltrex Always Right Recovery Fluid.

Kľúčové zložky

Komplex výťažkov z bioadaptívnych rastlín – komplex 5 zložiek: rozchodnica ružová, maralí koreň, huba chaga, ruža z Jericha a sibírsky ženšen.

Vitamín B5 (panthenol) – pomáha vyživovať a zjemňovať pleť.

Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný, hydrolyzovaný hyaluronát sodný a acetylovaný hyaluronát sodný) – zložených z kyselín hyalurónových s rôznou veľkosťou a váhou molekúl na dosiahnutie maximálneho účinku a vstrebávania veľkého množstva vody. Vitamín B5 (pantenol): Pomáha vyživiť a zmäkčiť pleť.

Celý zoznam zložiek

Aqua, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Inonotus Obliquus Extract, Morus Alba Root Extract, Rhaponticum Carthamoides Root Extract, Rhodiola Rosea Extract, Selaginella Lepidophylla Extract, Hydroxyacetophenone, Propanediol, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Lecithin, Eleutherococcus Senticosus Root Extract, Pullulan, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Silica, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.