WellSpa iO

Či už chcete revitalizovať vzhľad svojej pleti na získanie sebavedomia, obnoviť svoj celkový pocit pohody alebo uvoľniť svoje telo po cvičení či dlhom dni, svoje kozmetické a wellness rituály môžete pozdvihnúť na vyššiu úroveň vďaka sile systému ageLOC WellSpa iO.

 

Tento exkluzívny systém s prístrojom využíva kozmetické produkty ageLOC, ktoré prinášajú vedecky overené výhody, ktoré vidno a cítiť, aplikáciu IoT, ktorá slúži ako sprievodca a prispôsobenú technológiu adaptívneho mikroprúdu integrovanú v prístroji na komfortné nastavenie intenzity vedenia prúdu do vašej pleti v reálnom čase.

 

Osloboďte vaše jedinečné sebavedomie s malou pomocou od systému ageLOC WellSpa iO. 

 

 Revitalise (Revitalizujte), Restore (Obnovujte) a Relax (Relaxujte).
 Exkluzívny systém s prístrojom.
 Aplikácia s pripojením IoT.

 

Obsah balenia

 • 1x prístroj ageLOC WellSpa iO
 • 1x ageLOC Body Serum
 • 1x ageLOC Body Activating Gel
€430
Dostupnosť: Skladom
Kód: 237
WellSpa iO
WellSpa iO lifestyle (11) 600x400 bf06395
Novinka Tip
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prečo si ho zamilujete

 

Osloboďte vaše jedinečné sebavedomie s malou pomocou od systému ageLOC WellSpa iO.

Výhody

 

PRÍNOSY V OBLASTI REVITALIZÁCIE,

ktoré vám prináša prístroj ageLOC WellSpa iO + ageLOC Body Serum

 • Oživte vzhľad svojej pleti, ktorý podporuje pocit sebavedomia.
 • Je navrhnutý pre pleť so vzhľadom celulitídy a pomáha viditeľne spevniť a kontúrovať pleť na dosiahnutie žiarivej a hladšie vyzerajúcej pleti.
 • Viditeľne spevňuje a napína pleť na stehnách, bruchu a ramenách na dosiahnutie mladistvého vzhľadu.
 • Pomáha vyživovať pleť na podporu jasnej, hladkej a zdravo vyzerajúcej pleti.
 • Pomáha zlepšovať vzhľad ochabnutej pleti na dosiahnutie tónovaného a vytvarovaného vzhľadu pleti.
 • Vyrovnáva tón pleti na získanie viditeľne jasnejšej a žiarivejšej pleti.
 • Hydratuje a pomáha redukovať vráskavý vzhľad pleti.
 • Zameriava na zdroje viditeľných známok starnutia pleti tak, aby sa zachoval jej mladistvý vzhľad a redukovali známky starnutia vďaka zloženiu ageLOC.

 

PRÍNOSY V OBLASTI OBNOVENIA,

ktoré vám prináša prístroj ageLOC WellSpa iO + ageLOC Body Activating Gel:

 • Obnovuje celkový pocit pohody na dosiahnutie lepšieho holistického wellness zážitku.
 • Pomáha zlepšiť krvný obeh v jednotlivých vrstvách pokožky a spojovacích tkanív vďaka pohybu prístroja po pleti, ktorý ju pomáha masírovať.
 • Pomáha zbaviť sa opuchnutého vzhľadu a získať hladký vzhľad vďaka manuálnemu masážnemu pohybu.
 • Podporuje celkový pocit pohody a pomáha vám vyzerať a cítiť sa lepšie.
 • Pomáha vám cítiť sa sústredene a v lepšej rovnováhe.
 • Zameriava na zdroje viditeľných známok starnutia pleti tak, aby sa zachoval jej mladistvý vzhľad a redukovali známky starnutia vďaka zloženiu ageLOC.

 

PRÍNOSY V OBLASTI RELAXU,

ktoré vám prináša prístroj ageLOC WellSpa iO + ageLOC Body Activating Gel:

 • Podporuje vaše telo na získanie lepšieho pocitu pred cvičením a po ňom.
 • Poskytuje skvelú manuálnu masáž pred cvičením, čo pomáha povzbudiť svaly a pripraviť ich na záťaž.
 • Poskytuje skvelú manuálnu masáž po cvičení, čím pomáha uvoľniť ubolené svaly a podporuje celkovú relaxáciu.
 • Pomáha dosiahnuť pocit osvieženia a uvoľnenia po dlhom dni.

 

VÝHODY PRÍSTROJA

 • Dizajn povrchu poskytuje hladký a komfortný zážitok.
 • Dizajn kovového výčnelku, ktorý čaká v USA na patent, bol vytvorený tak, aby optimalizoval tok prúdu a pomáhal poskytovať hladkú a komfortnú manuálnu masáž a zároveň prispieť k stimulácii pleti. Je navrhnutý na perfektné kopírovanie kontúr vášho tela a hladké kĺzanie po vašej pleti.
 • Adaptívny dvojfázový pulzný mikroprúd, ktorý čaká na udelenie patentu¹, sa nepretržite a komfortne prispôsobuje vašej pleti v reálnom čase – na dosiahnutie ošetrenia systémom WellSpa iO vždy optimalizovaného presne pre vás.
 • Silikónový návlek bol navrhnutý tak, aby uľahčoval čistenie a minimalizoval neporiadok.

 

SPÔSOB POUŽÍVANIA

Pred použitím si prečítajte príručku k systému ageLOC WellSpa iO, kde nájdete bezpečnostné informácie, a pozrite aplikáciu Vera, kde nájdete pokyny na používanie.

Bez ohľadu na zvolený postup máte k dispozícii rad luxusných produktov vytvorených s použitím zloženia ageLOC zameraných na viditeľné známky starnutia pleti s cieľom zachovať jej mladistvý vzhľad.

POSTUP REVITALIZÁCIA (PRÍSTROJ AGELOC WELLSPA IO + AGELOC BODY SERUM)

Používajte trikrát týždenne až denne. Po vyčistení pleti pomocou ageLOC Body Polish v sprche a vysušeniu pleti prikladaním uteráku naneste na požadované oblasti (napr. ramená, stehná/zadok či brucho) ageLOC Body Serum a spustite ošetrenie prístrojom ageLOC WellSpa iO. Jemne kĺžte prístrojom po povrchu pleti smerom nahor do stredu tela a späť nadol pomalými krúživými pohybmi. Počas používania prístroja podľa potreby dopĺňajte sérum na zabezpečenie hladkého a nepretržitého kontaktu pleti s prístrojom. Prípadné zvyšné sérum vmasírujte do pleti. Ako posledný krok naneste prípravok ageLOC Dermatic Effects jeho vmasírovaním pevnými krúživými pohybmi smerom nahor.

 

POSTUPY OBNOVA A RELAX (PRÍSTROJ AGELOC WELLSPA IO A AGELOC BODY ACTIVATING GEL)

Naneste dostatočné množstvo gélu ageLOC Body Activating Gel na čistú pleť v požadovanej cieľovej oblasti. Používajte so svojím prístrojom ageLOC WellSpa iO.

Pri postupe Obnova jemne kĺžte prístrojom po danej oblasti tela dlhými ťahmi smerom nahor. Potom prístroj otočte a prejdite na ďalšiu oblasť, kým nepokryjete celé telo. Prípadný zvyšný gél vmasírujte do pleti. Používajte najviac raz denne.

Pri postupe Relax jemne kĺžte prístrojom po danej oblasti tela pomalými krúživými pohybmi smerom nahor, pričom venujte špeciálnu pozornosť oblastiam, ktoré sú stuhnuté. Potom prístroj otočte a prejdite na ďalšiu oblasť, kým nepokryjete celé telo. Prípadný zvyšný gél vmasírujte do pleti. Používajte najviac raz denne.

 

UPOZORNENIA

 • Nepoužívajte prístroj na alebo v okolí podráždenej pokožky, rakovinových lézií, chorých tkanív, vyrážok alebo necitlivých oblastí, pretože by mohlo dôjsť k podráždeniu.
 • Nepoužívajte, ak máte srdcový implantát (napr. kardiomonitor, implantovaný kardioverter-defibrilátor (ICD), kardiostimulátor, EKG alarm).
 • Ak máte citlivú pokožku, trpíte epilepsiou, máte piercing, kovový implantát, ste chorý/-á, náchylnosť na krvácanie, ľahko sa vám tvoria modriny, ste tehotná alebo môžete otehotnieť, nedávno ste absolvovali chirurgický zákrok, máte alebo ste mali zhoršený zdravotný stav, ako napríklad ochorenie srdca, vysoký krvný tlak, poruchu funkcie pečene alebo ste prekonali mŕtvicu, poraďte sa pred použitím prístroja so svojím lekárom alebo ošetrovateľom.

ZLOŽENIE

AGELOC BODY SERUM

Aqua, Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, PEG-16 Macadamia Glycerides, PEG-10 Sunflower Glycerides, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arginine, Allantoin, Caprylyl Glycol, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Kappaphycus Alvarezii Extract, Lotus Corniculatus Flower Extract, Crithmum Maritimum Extract, Oligopeptide-1, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate.

AGELOC BODY ACTIVATING GEL

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Fructose, Caprylyl Glycol, Allantoin, Bisabolol, Panthenol, Withania Somnifera Root Extract, Sodium PCA, Oryza Sativa Extract, Lotus Corniculatus Flower Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Crithmum Maritimum Extract, Carbomer, Disodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene.