JVi

Nápoj založený na koncentráte ovocnej šťavy 

JVi je nápoj obsahujúci chutnú zmes 12 druhov ovocia a zeleniny, ktoré boli starostlivo vybraté tak, aby ulahodili vašim chuťovým pohárikom a potešili celú rodinu.

Chcete získať chuť do života?

Vyskúšajte JVi a nalejte si trochu „joie de vivre“!

JVi je nápoj obsahujúci chutnú zmes 12 druhov ovocia a zeleniny, ktoré boli starostlivo vybraté tak, aby ulahodili vašim chuťovým pohárikom. V nápoji JVi sa kombinuje to najlepšie ovocie a zelenina Európy s jedinečnými druhmi ovocia, ako sú kustovnica čínska, rakytník rešetliakový a ovocie acerola, a jeho zaradenie do stravy vám prinesie mnoho výhod.

Tento nápoj je dobrým zdrojom vitamínu C. Pomáha optimalizovať ochranu pred oxidáciou, správne fungovanie imunitného systému a udržiavať správnu tvorbu kolagénu pre správnu funkciu pokožky. Produkt JVi teda v jednom šikovnom balení obsahuje veľa dobrého a je to váš ideálny spojenec v zdravom stravovaní a zdravom životnom štýle.

* Určené pre dospelé osoby a deti staršie ako 6 rokov.

Netto hmotnosť: 2 x 750 ml
€87
Dostupnosť: Skladom
Kód: 133
JVi
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Užívanie

Pred použitím dobre pretrepte. Pite 60 ml nápoja spolu s ranným a večerným jedlom.

Upozornenia

Uchovávajte mimo dosahu tepla, vlhkosti a svetla. Pootvorení uchovávajte v chladničke najviac po dobu 14 dní. Určené pre dospelé osoby adeti staršie ako 6rokov. Neužívajte, ak je ochranný skrutkovací uzáver roztrhnutý, poškodený alebo chýba.

Balenie produktu, ktorý dostávate, sa môže líšiť od tu znázornených obrázkov a vyzerať mierne odlišne, keďže fľaša sa dočasne zmenila z čírej na zelenú. Váš JVi drink vnútri zostáva rovnaký a chutí úplne rovnako.

Zloženie

Voda, šťava z koncentrátu: biele hrozno (5 %), mrkva (5 %), rakytník rešetliakový, paradajka (4 %), hruška (4 %), jablko, acerola, melón, červené hrozno, kustovnica čínska (1 %), mango; olivový olej; prírodná aróma; regulátor kyslosti (kyselina citrónová); zahusťovadlá (pektín, xantánová guma); konzervačná látka (benzoan sodný).