LifePak

Výživový doplnok s vitamínmi, minerálmi a rastlinnými výťažkami 

Zachovanie zdravia počas celého života sa začína správnou stravou. Vyvážená strava obsahuje makroživiny (tuky, bielkoviny a sacharidy) a mikroživiny (vitamíny a minerálne látky) tak, aby sa naplnili výživové potreby človeka. Veda dosiahla v uplynulom desaťročí veľký pokrok vo výskume a zdôrazňovaní prínosov takýchto živín pre zdravie.

LifePak+ je dobre známy výživový doplnok Pharmanex, ktorý obsahuje vitamíny, minerály a rastlinné výťažky. Tento produkt ako doplnok k strave zacieľuje rôzne funkcie tela tak, aby vám pomáhal cítiť sa každý deň čo najlepšie. Zložky ako selén, mangán, vitamín C a výťažok z cibule majú antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú podporiť obranyschopnosť vášho tela. A v tomto doplnku je takýchto zložiek ešte viac. 

Aj keď LifePak+ nemôže nahradiť zdravú stravu, určite môže poslúžiť ako jej doplnok. Produkt LifePak+ pozostáva z 13 cenných vitamínov a 9 minerálov a zameriava sa na rôzne funkcie nášho tela:

  • Jód prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a riadnemu fungovaniu štítnej žľazy.
  • Zinok a jód prispievajú k správnym kognitívnym funkciám.
  • Vitamín C, vitamín E, selén, meď a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín A, vitamín B2 a zinok prispievajú k udržaniu zdravého zraku.
  • Vitamín B3, B5, B6, B12, vitamín C, biotín a horčík prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu.
  • Selén, zinok, meď, vitamín A, vitamín B6, B12, vitamín C, vitamín D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Vitamín B1 prispieva k správnemu fungovaniu srdca.
  • Horčík, zinok a mangán prispievajú k udržiavaniu zdravých kostí. Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí.
  • Zinok,jód, biotín, vitamín A, vitamín B3 prispievajú k zachovaniu zdravej pokožky.

Netto hmotnosť: 230 g

€81
Dostupnosť: Skladom
Kód: 136
LifePak
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

DENNÁ DÁVKA

Užívajte obsah jedného (1) sáčku dvakrát denne s jedlom ráno a večer a zapite s 250 ml tekutiny.

Zloženie (množstvo na dennú dávku)

 

VAROVANIE

Neprekračujte ustanovenú odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky sa nesmu používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neužívajte, ak je vrecko poškodené. Chráňte pred vysokou teplotou a vlhkosťou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Pred užívaním tohto doplnku počas tehotenstva, dojčenia alebo akejkoľvek liečby, alebo ak máte cukrovku, hypoglykémiu, sa poraďte s lekárom.

ZLOŽENIE

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, vápenaté soli kyseliny citrónovej, uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny trihydrogenfosforečnej, L-askorban vápenatý, cibuľový extrakt (Allium cepa L.), objemové činidlá (sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, sodná soľ karboxymetylcelulózy), protihrudkujúce látky (mastné kyseliny, horečnaté
soli mastných kyselín, oxid kremičitý), diglycinát zinočnatý, výťažok z citrusových ovocí [citrón (Citrus limon (L.) Burm. f.), pomaranč (Citrus sinensis (L.) Osbeck), mandarínka (Citrus reticulata Blanco), grapefruit (Citrus x paradisi Macfad.)], nikotínamid, dextrín, výťažok z hroznových semienok (Vitis vinifera L.), jantaran kyseliny D-alfa-tokoferolovej, diglycinát mangánatý, diglycinát meďnatý, D-pantotenát vápenatý, molybdénan sodný, dextróza, emulgátor: lecitíny (sója), lykopén, chlorid chromitý, beta-karotén, pyridoxínhydrochlorid, selénan sodný, seleničitan sodný, riboflavín, tiamínmononitrát, luteín, jodid draselný, stabilizátor: citrany sodné,
zeaxantín, retinyl-palmitát, kyselina listová, D-biotín, fytomenadion, kolekalciferol, kyanokobalamín