Tegreen

Výživový doplnok s rastlinnými výťažkami

Všetci máme radi šálku dobrého čaju. Zelený čaj predsa pijeme už celé stáročia a je dôležitou súčasťou kultúr po celom svete. Ľudia na celom svete čaj pijú a obľubujú už od prvopočiatku. Čaj ľudí spája alebo ich vedie k škriepkam, pričom rozlišuje tých, ktorí si do šálky najprv nalejú mlieko, a tých, ktorí si čaj pripravia správne – nuž áno, povedali sme to nahlas! Možno však neviete, že nech už pijete čaj čierny, zelený alebo máte exotickejšie chute a vyberiete či balíček čaju oolong, váš čaj pochádza vždy z tej istej rastliny – čajovníka čínskeho. Obyvatelia Číny a Indie používajú jeho listy už celé storočia a využívajú výhody, ktoré prinášajú. Dospeli sme k záveru, že niečo na tom musí byť. Náš výživový doplnok Pharmanex® Tēgreen obsahuje výťažok zo zeleného čaju práve z týchto listov, pričom vám prináša všetky zdraviu prospešné antioxidanty, ktoré zelený čaj ponúka. Zelený čaj je vo svojej podstate pomerne zložitý. Jeho listy obsahujú antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom (*).

Príbeh voľných radikálov a antioxidantov.

Biologicky dôležité molekuly ľudského tela môžu byť vystavované reaktívnym voľným radikálom, ktoré sú výsledkom biochemických procesov a pôsobenia environmentálnych faktorov, ako je napríklad znečistenie. Keby tieto reaktívne voľné radikály zostávali v tele bez kontroly, mohli by v bunkách a tkanivách spôsobovať oxidačný stres. A práve pred oxidačným stresom nás chránia iné látky zachytávajúce tieto voľné radikály, napríklad antioxidačné živiny.

Upozorňujeme, že v niektorých členských štátoch Európskej únie sa môžu uplatňovať ďalšie špecifiká, ktoré súvisia s vnútroštátnymi právnymi predpismi. Ak sa to vzťahuje na daný prípad, nájdete ich na špecifickej webovej lokalite pre danú krajinu v príslušnom štátnom jazyku.

(*) Prebieha hodnotenie tohto výroku o zdraví.

Netto hmotnosť: 46 g
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
štandardná cena: €40 €90 od €40 –20 % –15 % až –20 % €32 €76 od €32
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 130/30 130/120 Zvoľte variant
Tegreen
Tegreen (Veľkosť balenia 120 ks)
€40 €90 od €40 –20 % –15 % až –20 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Denná dávka

Užívajte jednu (1) kapsulu ráno s raňajkami.

Podrobnosti o výrobe/dovozcovi

Vyrobené vo Švajčiarsku výlučne pre: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, USA
Imp.: NSE Products Europe BV, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgicko
Výťažok zo zeleného čaju vyrobený vo Francúzsku, zelený čaj získaný v Číne

Zrieknutie sa zodpovednosti

Niektoré produkty od divízie Pharmanex môžete dostať v čajovo zelených fľaštičkách a iné v olivovo zelených. Nemusíte si robiť starosti – produkt vo vnútri je rovnaký.

Zloženie

Extrakt z listu čajovníka čínskeho (Camellia sinensis (L.) Kuntze) (69 % – 250 mg/kapsula), kapsula (želatína), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkovacie látky (mastné kyseliny, oxid kremičitý), L-askorban vápenatý

Zdroje

Upozornenia

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neužívajte, ak je ochranná fólia roztrhnutá, poškodená alebo chýba. Chráňte pred vysokou teplotou a vlhkosťou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom, ak podstupujete akúkoľvek liečbu. Neodporúčame užívanie produktu deťmi, dospievajúcimi, tehotnými a dojčiacimi ženami. Užívajte vždy len s jedlom. Neužívajte spolu s inými produktmi s obsahom zeleného čaju.