Marine Omega

Výživový doplnok s omega-3 mastnými kyselinami

VEĽKOSŤ: 120 ŽELATÍNOVÝCH TOBOLIEK

Marine Omega je výživový doplnok bohatý na omega-3 mastné kyseliny, menovite na kyselinu eikozapentaénovú (EPA) a kyselinu dokozahexaénovú (DHA). EPA a DHA pochádzajú z krilového a rybieho oleja a poskytujú 1 400 mg omega-3 mastných kyselín na deň.

EPA aj DHA pomáhajú udržiavať správne fungovanie srdca, a to pri dennej dávke minimálne 250 mg. Denná dávka 250 mg DHA navyše pomáha udržiavať správne funkcie mozgu a zraku. Je teda zrejmé, že je to naozaj talentovaná dvojica. 

Podrobnejšie informácie nájdete v našej tabuľke výživných látok.

Upozorňujeme, že v niektorých členských štátoch Európskej únie sa môžu uplatňovať ďalšie špecifiká, ktoré súvisia s vnútroštátnymi právnymi predpismi. 

Ak sa to vzťahuje na daný prípad, nájdete ich na špecifickej webovej lokalite pre danú krajinu v príslušnom štátnom jazyku.

Netto hmotnosť195 g
štandardná cena: €67 –17 % €55
Dostupnosť: Skladom
Kód: 139
Marine Omega
139 marine omega
€67 –17 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 100€
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
výdajné miesta
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Denné dávky

Užite dve (2) gélové kapsuly dvakrát denne s jedlom a nápojom.

Podrobnosti o výrobe/dovozcovi

Vyrobené v Taliansku výhradne pre: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A.
Imp.: NSE Products Europe BV, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgicko

Zložky

Rybí olej (20 % omega-3 mastných kyselín), želatínová tobolka (hovädzia želatína, zvlhčovadlo: glycerol, aróma: vanilín), lipidový extrakt z kôrovca pancierovky antarktickej Euphausia superba, antioxidant: tokoferolový extrakt.

Zdroje

Slovník zložiek Pharmanex

Upozornenia

Neprekračujte ustanovenú odporúčanú dennú dávku. Je dôležité mať pestrú a vyváženú stravu a viesť zdravý životný štýl. Výživový doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Chráňte pred vysokou teplotou a vlhkosťou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte, ak je ochranná fólia roztrhnutá, poškodená alebo chýba.  Pred užívaním tohto doplnku počas tehotenstva, dojčenia alebo akejkoľvek liečby sa poraďte s lekárom.

Tabuľka výživných látok

Tabuľka výživných látok – Marine Omega